Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine- kas on ikka nii lihtne, kui arvatakse…?

Tihti arvatakse et kodulehe tegemine pole midagi keerulist, küll saame ise hakkama. Jah tihtipeale saadaksegi, aga kas kodulehekülg ka ettevõtte kaupu või teenuseid müüa suudab, see on juba iseasi. Veel tekkivad küsimused, kas kodulehekülg on ka internetis leitav ja mis mulje ta sinu ettevõtest jätab, sest öeldakse et kodulehekülg on sinu ettevõtte visiitkaart internetis. Loomulikult, kui on tegemist hobisid või eraisiku tegemisi kajastava kodulehega, siis on asi natuke lihtsam ja võib tõesti ise arengu mõttes kätt proovida. Kui on aga plaan ettevõtte kodulehe tegemine ette võtta, siis oleks mõistlik, see omaala spetsialistidele usaldada.

Milliseid kodulehe lahendusi pakume.

Valmistame sisuhaldussüstemil (CMS) põhinevaid kodulehekülgi ja e-poe lahendusi. Sisuhaldussüsteem võimaldab kliendil ise hallata kodulehekülge ja teha sisus muudatusi.

Eelduseks, et kodulehekülge teha peaks olema kliendil domeeninimi (internetiaadress) ja serveriruum kuhu lehekülg üles panna. Juhul kui teil seda pole, siis pakume selle leidmiseks omapoolset abi ja konsultatsioone.

Kodulehekülje kujundus võib baseeruda lihtsal tüüpkujundusel ja struktuuril (üldtutvustus, pakutavad tooted, teenused, hinnakiri, kontakt) või spetsiaalselt kujundatud graafikal ja vajadustele vastaval sisujaotusel.
Lisaks kodulehekülje koostamisele registreerime Teie veebilehe kõigis enamlevinud Eesti interneti otsingusüteemides ja teeme leitavaks (SEO) teistele otsingumootoritele. (näit. Google, Bing, Yahoo jne.)

Ai Arvutiabi- Kodulehe tegemine

Projekti maksumus sõltub loodava kodulehekülje mahust ja tehnilistest lahendustest ning selgub üldiselt eelläbirääkimiste käigus.

Meie poolt on tagatud ka see, et töö saab tehtud kvaliteetselt ning kokkulepitud tähtajaks. Tasumine tehtud töö eest võib toimuda kas peale töö üleandmist, osalise ettemaksuna või muudel pooli rahuldavatel tingimustel.

Küsi pakkumist või võta ühendust kas telefonil +372 50 68 236 või kirjuta meile