Virtuaaltuur ja tellimine

Mis on virtuaaltuur, 360 foto või 360 kraadi pildistamine?

Virtuaaltuur on kaasaegsel tehnoloogial põhinev, 360 kraadi fotodest kokku pandudud visuaalne ülevaade objektist või mõnest asukohast. Virtuaaltuur võimaldab arvuti või nutiseadme abil vaadata ja/või liikuda ruumis ringi ning lugeda või saada infot ruumis olevate objektide kohta visuaalsel või audio kujul. Vahest nimetatakse 360 kraadi fotodest kokku pandud meediat ka 3D tuuriks või fotoks.

Virtuaaltuur ja 360 foto

Seoses foto- ja video tehnoloogia kiire arenguga, on see valdkond hakanud viimastel aastatel üha enam kastust leidma igapäeva elus. Kõige rohkem leiab virtuaaltuur kasutust hetkel majutus, toitlustus- ja kinnisvara valdkonnas.
Enamus meist on kindlasti kasutanud Google Maps poolt pakutud rakendust Google Street View, kus saame vabalt mööda tänavaid ringi “jalutada”. Nüüd on võimalika juba ka sisse astuda mõnesse tänavaäärsesse kohvikusse või butiiki. Selle kõige eelduseks on muidugi see, et tänavast või kohast on eelnevalt 360 foto tehtud.

Virtuaaltuur või 360 foto võimaldab end kasutada ka teistes valdkondades, tutvustamaks tootmisprotsesse, ehitusobjekte ning kuni virtuaalturismini välja. Ainukeseks piiranguks võib saada meie fantaasia ja loovus.

Virtuaaltuur- miks peaks tellima?

Virtuaaltuur või 360 foto annab võimaluse lihtsa vaevaga esitleda erinevaid objekte – hotellitoad, restoranid, konverentsiruumid, ajaloolised paigad, turismipärlid jne.

Virtuaaltuuri on võimalik siduda ka Google Maps või Google Street View-ga (tänavavade). Järjest rohkem inimesi soovib enne teenuse kasutamist tutvuda ettevõtte või teenidusasutusega, olgu see siis juuksur, kohvik või majutuskoht.

Samuti aitab virtuaaltuur ühes suures hoones või ettevõttes jõuda kliendil kiiremini õige ettevõtte või ukseni. Sellega hoiame kokku nii kliendi, kui ka töötaja aega kes peab telefoni teel seletama, et sealt pöörake paremale ning sealt tulge otse…

Hea võimaluse annab virtuaaltuur ka kinnisvara sektorile. Tehingust huvitatud klient saab eelnevalt 360 foto vahendusel korraliku ülevaate kinnisvaraobjektist, mis säästab nii kliendi kui maakleri aega. Kui objekt on endiselt huvi pakkuv, siis suure tõenäosusega jõutakse ka peatselt tehinguni.

Uurimused ja statistika näitab

et ärid kelle turunduses on kasutusel virtuaaltuur, äratavad klientides suuremat huvi ning usaldust, tänu millel on kasvanud külastatavus 20-25%.

Suurema huvi tekkides kasvab ka ettevõtte kodulehele tehtud klikkimiste arv, mis oma korda aitab tõsta reitingut Google otsingumootoris.

Kõrgem reiting Google otsingumootoris tähendab, et koduleht on otsingumootoris ka kergemini leitav.

Hea leitavus Googles omakorda viib ka kodule külastatavuse tõusule, läbi mille on tagatud ka müügiedu kasv.

Miks just meie?

Kindlasti huvitab sind ka tehtud töö kvaliteet. Nüüdsest kuulume ka Google Street View usaldusväärsete profifotograafide hulka, olles avaldatud töödega ära täitnud vastavad kvaliteedinõuded.

Mis tähendab et omame sertifikaati ja oleme Google’i pildikvaliteedi standarditega tuttav. Samuti vastab Google Street View nõuetele meie poolt kasutatav tehnika.

Telli virtuaaltuur või 360 foto

Kui olete otsustanud tõsta oma ettevõtte usaldust läbi virtuaaltuuri, siis oleks parim lahendus järgmine:

  • võtta ühendust meiega
  • anda meile täpne ülevaade ja kirjeldus ruumide või objekti kohta
  • saada täpsemat infot võimalustest
  • arutada läbi teie soovid ja ootused
  • saada meilt juba konkreetne hinnapakkumine

Kindlasti ei pea iga väikepood või kohvik tellima virtuaaltuuri, vahest on 360 foto juba piisav, et anda kohast kliendile hea ülevaade.

Ühe 360 foto tegemine ning Google Maps-iga sidumine on palju odavam kui mahuka virtuaaltuuri pildistamine ja kokku panemine.

Võta meiega julgelt ühendust, konsultatsioonid ja tutvustused on tasuta. Rohkem infot ja HINNAPÄRINGU saad teha meie fotograafia veebilehelt.